مجتمع آموزشی سحر در سال 1364 با مدیریت خانم معصومه لک زیر نظر سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور تأسیس گردید. این مجموعه در رشته بافندگی شروع بکار کرد و در زمانی کوتاه در رشته‌های خیاطی و طراحی لباس فعالیت خود را ادامه داد. و هر روز با هدف توانمند‌سازی هنرجویان علاقمند، گام های بلندی در مسیر پیشرفت برداشت.

تعهد ما، به اشتراک گذاشتن دانش خود با علاقمندان و هنرجویان و ایجاد فرصت‌های یادگیری تجربی و تعهد به پژوهش و کارآفرینی است.

رویای ما، تحقق رویای هنرآموختگان این مؤسسه در دستیابی به حرفه‌ای شدن و کسب و کار برتر می‌باشد.

مأموریت ما، آماده سازی هنرجویان و علاقمندان در برتری حرفه‌ای در کسب و کار و ایجاد فرصت‌های شغلی، موثر و پایدار است که می‌کوشیم این مهم را با تعهد به انتقال دانش، آموزش و رهبری، پرورش خلاقیت، تشویق به عبور از مرزهای سنتی و طراحی راه ‌حل‌های نوآورانه ایجاد نماییم.

 ما از ابتدای مسیر در کنارتان هستیم و گام به گام تا موفقیت و تحقق رویای حرفه‌ای شدن با شما همراهیم. برای این منظور تلاش نموده‌ایم به پشتوانه دانش و تجربه سال‌های آموزش و خدمت در این رشته‌ها، با ترکیب متدهای مختلف و ساده نمودن آنها، یادگیری را برایتان آسان نماییم و استعداد و علاقه را در وجودتان کشف و شکوفا کنیم تا در پایان دوره ضمن دریافت مدارک معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با کد بین‌المللی و قابل ترجمه، که در سایر کشورها نیز دارای ارزش و اعتبار شایانی است، بتوانید براحتی وارد بازار کار شوید.

با اشتغال هنرجویان فارغ التحصیل این مؤسسه، در بازار کار حرفه‌ای، صحت گفتارمان را در عمل ثابت کرده‌ایم. قدردان و متعهد به اعتماد شما عزیزان خواهیم بود.

 

 

تماس با ما

  • آدرس : تهران-خيابان شريعتی- بین میرداماد و ظفر - روبروی مترو شریعتی - خیابان شواری - پلاک 44 - طبقه دوم - واحد 6
  • آدرس الكترونيك : amoozeshgahsahar@gmail.com
  • تلفن : 22851765 - (021)  /  22863200 - (021)
  • موبايل : 09125580174 (تماس، تلگرام و واتساب)
  • كانال خبری تلگرام : saharinstitute@
  •   اینستاگرام آموزشگاه:  amoozeshgah.sahar@
  • اطلاع از جديدترين دوره‌ها و اخبار آموزشگاه از طريق پست الكترونيك